HAKKIMIZDA

BEMERTAŞ kurulduğu günden itibaren  Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Dürüstlük ve güvenilirlik, işini iyi yapmak, yaptığı işte iddialı olmak, istikrarlı ve güven veren bir iş anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

BEMERTAŞ Patlatma taş, Ebatlı ve fileli kayrak taşı, Antik doğal tuğla kesimi ,Mermer zemin ve duvar kaplaması ürünlerini mimari ve kentsel ölçülerde eskitme veya normal seçenekleriyle  Afyonkarahisar’da bulunan kendi fabrikasında profesyonel ekibi ile üretimini yapmaktadır.

BEMERTAŞ doğal taş sektöründe yaratıcı tasarım çalışmalarıyla mimarların, müteahhitlerin, dekoratörlerin ve mekanlarında değişiklik için ilham arayan herkesin kaliteli malzeme ve birbirinden farklı renk-model seçenekleriyle çözüm ortağı olmaya, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak, müşterilerini kaliteli ürünler ile buluşturma anlayışıyla yoluna devam etmektedir.

NEDEN DOĞALTAŞ

Yüz yıllardır bir çok tarihi eserde kendine yer edinmiş olan doğal taşlar doğallığı,kalıcılığı ve sağlamlığı sayesinde insanoğlunun var oluşundan bu yana yaşam ve barınma kültürünün bir parçası olmuştur.Özelikle son yıllarda çevrecilik bilincinin gelimesi ve doğaya dönüşün başlamasıyla ekolojik,uzun ömürlü,ısı konforu sağlayan sürdürülebilir ve estetik nitelikleri sayesinde mimarlık ve inşaat sektöründe doğal taş kullanımı ivme kazanmıştır.Diğer kaplama malzemelerine göre karbon salınımı önemli ölçüde daha düşük olan doğal taşlar yeşil binaların iç ve dış kaplamalarında güvenle kullanılabilir.

MEKANLARA DOĞALTAŞ ETKİSİ

Dünyanın en büyük rezervlerine ev sahipliği yapan ülkemizde bulunan yüzlerce renk,desen ve modelde her biri farklı bir imza taşıyan doğal taş ürünlerimiz estetik kaygıları maksimum seviyede karşılarken ülkemizde ve  dünyanın bir çok ülkesinden yoğun talep görmektedir.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hemen Ara