HAKKIMIZDA

BEMERTAŞ kurulduğu günden itibaren patlatma taş, kayrak taşı, peyzaj taşı, harman tuğla, dekoratif tuğla, yer ve duvar kaplamalarında Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Dürüstlük ve güvenilirlik, işini iyi yapmak, yaptığı işte iddialı olmak, istikrarlı ve güven veren bir iş anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

BEMERTAŞ doğal taş sektöründe yaratıcı tasarım çalışmalarıyla mimarların, müteahhitlerin, dekoratörlerin ve mekanlarında değişiklik için ilham arayan herkesin kaliteli malzeme ve birbirinden farklı renk-model seçenekleriyle çözüm ortağı olmaya, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak, müşterilerini kaliteli ürünler ile buluşturma anlayışıyla yoluna devam etmektedir.

NEDEN DOĞALTAŞ

Doğal taşlar, gerek görüntüsü gerekse uzun ömürlü dayanıklı yapı malzemesi olması sebebi ile yüz yıllardır yapıların her köşesinde kullanılmaktadır. Son yıllarda birçok farklı duvar ve yer kaplama modelleri üretildi uygulandı halen de uygulanmakta. Müteahhitler, mimarlar, dekoratörler ve mekanlarında ilham arayan herkes modası asla geçmeyecek, uzun yıllar dayanıklı ve her bütçeye uygun olan doğal taş patlatma taşlara, dekoratif tuğlalara, kayrak taşlarına harman tuğlalara yöneldi.

İç mekan ve dış mekanlarında dekorasyon düşünen müşterilerimiz birbirinden özel tasarım çeşitliliği bulunduran doğal taşları görmek için internet sitemizi, BEYKOZ/KÜÇÜKSU’daki depo ve satış mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Duvar ve yer kaplamalarında ‘doğal taşlar’ mekanlarınıza görsel katmak fark edilir olmak için en önemli tercih sebebidir.

MEKANLARA DOĞALTAŞ ETKİSİ

Doğal taş modelleri son derece şık ve sağlıklı dekorasyon malzemeleridir. Doğal taşlar arasında yer alan patlatma taşla, kayrak taşı, peyzaj taşı, ateş tuğlası, harman tuğla gibi ürünler son dönemlerde dekorasyonlardaki yerini hızlı bir şekilde almıştır. Doğal taşlar, hiçbir kimyasal madde içermeyen yapıları sayesinde iç ve dış mekanlarında dekorasyon ve yenilik düşüncesinde olan herkes tarafından en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Dekorasyon fikirlerinin lider trendi olan doğal taşlar ev ve işyerlerine kaliteli ve doğal bir görünüm ve değer katarken son derece etkileyici bir tasarım yaratma konusunda lider durumdadır.

DOĞAL TAŞ KULLANIMI MEKANLARA DEĞER KATAR

Hem patlatma taşlar hem kayrak taşı, peyzaj taşı, harman tuğla, ateş tuğlası, kültür tuğlası gibi Doğal taşlar mekanlara kattığı sıcaklık ve şıklık ve en önemlisi değer sayesinde bambaşka bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

Uzun ömürlü olan doğal taşlar farklı renk ve model üretimleri ve tasarımları sayesinde mekanlarınızın dekorasyonuna uyum sağlama özelliğine sahiptir. Mekanlarında yenilik ve yenilemek için fikir arayan herkes doğal taşları iç ve dış mekanlarında rahatlıkla kullanabilir. Doğal görünümü sayesinde değerli bir dekorasyon fikridir. Hem patlatma taş, kayrak taşı, harman tuğla, ateş tuğla, peyzaj taşı, dere taşları mekanlara kattığı sıcaklık ve şıklık sayesinde bambaşka bir dekorasyona sahip olmanızı sağlar.

BEMERTAŞ Doğal Taş satış merkezi olarak, Doğal taş sektöründe birbirinden farklı doğal taş çeşitleri ile Beykoz/Küçüksu’da bulunan depo ve satış mağazamızda müşterimize hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Oldukça fazla ürün çeşidini içerisinde barındıran ‘BEMERTAŞ’ doğal taş ürünleri üzerine her gün yeni modeller ekliyor, müşterinin taleplerini dinliyor ve tasarımlarımızı çeşitlendiriyoruz.

DOĞAL TAŞ YAPTIRIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Her meslekte aynı işi daha ucuza yapacağını söyleyen birileri her zaman bulunur ama sizin için bunun olumsuz getirileri olabilir. Doğal taş, patlatma taş, kültür taşı, kültür tuğlası, kayrak taşı, peyzaj taşı, harman tuğla, kayrak taşı tamamıyla mekanlarınıza şıklık doğallık ve zarafet katmak için üretilmiş dekorasyon malzemeleridir. Mekanlarınızda görünüşü ile sizleri mutlu etmeli ve mekanlarınıza değer ve doğallık katmalıdır. Günümüzde maalesef kötü üretim yapan işletmeler, kötü niyetli esnaflardan dolayı müşterilerimiz zor durumda kalmaktadır. Gösterilen ürün yerine farklı ürünler gönderilmekte, gönderildikten sonra muhattap bulunamamaktadır. Bulunsa dahi problem giderilmemektedir. Görsellerde olduğu gibi bir problem ile karşılaşmamak adına güvendiğiniz ve ürününün arkasında duran firmaları tercih etmeniz sizin menfaatinizedir.
Görsellerdeli problemler şunlardan kaynaklıdır; renk seleksiyonunun olmaması, farklı ürün ile karıştırılıp aynı pakete konması ve ustanın da yanlışı ile duvara döşenmesi.

BEMERTAŞ

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hemen Ara