Kültür Taşı m2 Fiyatları

Kültür Taşı m2 Fiyatları

Kültür taşı m2 fiyatları:

Kültür taşı, doğal taştan daha ucuzdur ve önemli ölçüde daha hafiftir, bu da altlık veya duvar bağlarının maliyetini ortadan kaldırır ve nakliye maliyetini azaltır. Ayrıca, size daha fazla renk tutarlılığı, daha geniş bir çeşitlilik ve daha basit ve daha hızlı kurulum sunar. Kültür taşı ülkemizdeki ticari ve konut inşaatı ve yeniden modelleme projeleri için popüler bir seçim haline gelmesi şaşırtıcı değil. Kültür taşı, bir desteğe tutturulan ve kiremit gibi modüllere kolayca monte edilen kesme taş parçalarından oluşan benzersiz bir üç boyutlu kaplama olduğu için giderek daha popüler hale geldi.

Kültür taşlarını hafif beton veya agrega dökerek gerçek taşa benzeyen kalıplara döküyorlar. Bu kalıplardan çıkarıldığında her taş ustalıkla dokulu ve renklidir. İç ve dış duvarları, kolonları ve afetleri örtmek için kullanılabilir. Peyzaj duvarlarının, bina cephelerinin, şöminelerin, bacaların, şarap mahzenlerinin, barların ve sütunların yeniden kaplanması için mükemmel bir seçenektir. Ev sahipleri: Projeniz için üretilmiş taşın mükemmel dokusunu, rengini ve görünümünü bulmak için bizi ziyaret ettiğinizden emin olun. Yeni bir ev, eklenti, duvar, yürüme yolu veya veranda inşa ediyorsanız, ihtiyacınız olacak doğru malzeme ve miktar konusunda size tavsiyelerde bulunabiliriz. İşi tamamlamak için bir müteahhit kullanıyorsanız, en sevdiğiniz malzemeleri belirleyebilir ve ardından tam olarak istediğinizi satın alması için müteahhitinizi bize gönderebilirsiniz.

KÜLTÜR TAŞI Ev veya peyzaj projeniz için taş kaplama seçeneklerini araştırırken sürekli karşınıza çıkacak iki seçenek doğal taş ve kültür taşıdır. Hem doğal taş hem de işlenmiş taş (imal edilmiş taş, sahte veya “sahte” taş olarak da anılır), aynı proje yelpazesine uyan popüler yapı malzemeleridir. Bu taş ürünleri birbirinden ayıran, farklı üretim süreçlerine atfedilen fiziksel özelliklerdir. Burada, doğal taş ile işlenmiş taş arasındaki farka daha yakından bir bakış ve mevcut projeniz için hangisinin en uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olacak bazı hususlar yer almaktadır.Kültür taşı nasıl yapılır Kültür  Taşı, doğal bir görünümü taklit etmek için çimento, kum, kırma taş, pigmentler ve kimyasalların karışımından yapılır.Malzemeler, gerçek taş görünümünü simüle eden ancak daha tutarlı bir şekle sahip bir kalıba dökülür.Doğal taş için bu, her bir parçanın bir sonrakinden farklı olduğu anlamına gelir. Hepsi belirli özelliklere sahip olsa da, her bir doğal taş kaplama parçasının boyutu, rengi ve dokusu değişiklik gösterecektir. Parçaların özelliklerindeki farklılık ve duvarcılıktaki farklı teknikler, hiçbir doğal taş projesinin birbirinin aynısı olmamasını sağlar. Buna karşılık, kültür taşının küf ve pigmentasyon süreci, kontrol edilebilen ve kopyalanabilen önceden belirlenmiş şekiller ve renkler üretecektir.Tek tek kültürlü taş kaplama parçaları, doğal muadillerinden daha az yoğundur, bu da duvar ustasının (veya becerikli ev sahibi) montajı kolaylaştırır. Malzeme nakliyesi sırasında daha hafif olması ve kurulum kolaylığı, kültür taşı m2 fiyatları pazarda rekabetçi kalmasına yardımcı olur.

Zamanla aşınma ve yıpranma olmadan sert unsurlara dayanma söz konusu olduğunda, yoğunluk doğal taş için bir avantajdır. Doğal taş kaplama, kültür taşı gibi diğer yapı malzemelerinden ve hatta yapıştırıldığı ev, şömine veya diğer özelliklerden daha uzun süre dayanacaktır. Hem doğal taş hem de kültür taşı çeşitli projeler için kullanılabilir ve sizin için neyin en önemli olduğuna bağlı olarak ikisi de uygun olabilir. Daha dayanıklı, çevre dostu ve tamamen doğal bir ürün istiyorsanız doğal taş daha uygun bir seçenektir. Öncelikleriniz aerodinamik, özelleştirilebilir bir görünüm ve basitleştirici bir kurulumsa, kültür taşına yönelebilirsiniz. İster bunlardan birini ister başka bir yapı malzemesini seçin, alanınızı tarzınıza, zevkinize ve bütçenize uygun bir şekilde kişiselleştirmenin birçok yolu olduğunu göreceksiniz.

Kültür taşı m2 fiyatları ürünün rengine,modeline,tasarımına göre değişmektedir.Firmamız müşterilerini kaliteli ürün ve rekabetçi uygun fiyarları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Kültür taşı m2 fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Kültür taşı modellerimiz için lütfen tıklayınız.

kültür taşı bemertaş

 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hemen Ara