Antik Tuğla Kaplama

Antik Tuğla Kaplama

bemertaş antik tuğla kaplama

Antik Tuğla , İngiliz inşaatının bir simgesidir. Sanayi Devrimi, konut ve ticari binalarda kullanımını hızlandırdığından beri antik tuğla, o zamandan beri sağlam bir malzeme olmuştur. Kil bolluğu nedeniyle antik tuğla, endüstriyel bir ülkenin seviyesini yükseltmek için sağlam ve güvenilir tercih edilen seçenek haline geldi.

Karakteristik kırmızı tuğla rengi, doğal olarak oluşan kilin demir oksit içeriğinden gelir. Bu, binalarına hem sıcaklık hem de güç duygusu verir.

Son yıllarda diğer yapı malzemelerinin de tercih edilmesiyle birlikte cephelerde antik tuğla kullanımı daha çok estetik, duygusal ve esnek özellikleriyle ön plana çıkmıştır.

Kil antik tuğlanın sadece birkaç milimetre kalınlığındaki cephesi olan tuğla kaplamalar, kısmen geleneksel görünüme bu selam nedeniyle ve çok yönlülüğünü artırdıkları için son yıllarda popülaritesini artırdı.

O halde antik tuğla kaplama kullanmanın avantajlarına bir göz atalım.

Avantajları

Yalıtıma uygun, Antik mimari, Çabuk ve kolay uygulama kolaylığı, Çeşitli renk ve model alternatifleri, Sağlam yapı ve dış etkenlere dayanıklılık.

Antik Tuğla kaplama genellikle mevcut binaların dış duvarına mantolaması yapılmış ve file ,sıvası yapılmış cephe ve duvarlara uygulanmaktadır.Bu, “güçlendirme” olarak bilinir ve duvar boşluklarından yalıtılamayan veya iç alanın önemli olduğu binalar için harikadır. Yeni bir yalıtım katmanı, binayı termal olarak verimli ve yoğuşmasız, kışın sıcak ve yazın serin tutar. Aynı zamanda ses yalıtımını da geliştirir. Bu tür birçok yalıtım sistemi artık tuğla astarları düşünülerek inşa edilmektedir.

Antik Tuğla kaplama, güzel tuğla binanızın estetiğini korumanın ve aynı zamanda onu yalıtmanın ideal yoludur. Korumak isteyeceğiniz özelliklere sahip geleneksel bir tuğla eviniz var. Antik Tuğla kaplama, çevredeki diğer binalar ve genel olarak çevresi ile uyumlu bir stil korumanıza olanak tanır. Antik Tuğla kaplama, enerji verimliliği kimlik bilgilerini yükseltirken özelliklerin korunmasına (hatta iyileştirilmesine) izin verir.

Antik Tuğla kaplama, taş modellerine göre çok daha incedir ve, ağırlık olarak daha hafiftir.

Kurulumu süper kolay hale getirmek için yıllar içinde ince ayarı yapılmış farklı sistemler vardır. Bu, özellikle büyük ticari binalarda veya yüksek binalarda kullanışlıdır ve kurulumlarını hızlı ve verimli hale getirir.

Antik Tuğla kaplama  çok çeşitli stil ve kalınlıklarda gelir. Bu, daha ayrıntılı özelliklerin oluşturulmasına veya sürdürülmesine olanak tanır. Örneğin, geleneksel bir çiftlik evi veya tuğla özelliği, tuğla desenlere veya motiflere sahip olmaktır. Bunlar, tek tek tuğlaları ya duvarın biraz ilerisine ya da yüzeyin geri kalanından daha derine yerleştirerek bir duvarda oluşturulur. Antik Tuğla kaplamaları farklı kalınlıklarda olduğundan, altında düz bir yüzey korunurken bu etkiyi elde etmek mümkündür.

 

Antik tuğla kaplama kullanım alanları;

Tv ünitesi arkası, Şömine üzeri ve kenar kaplaması,
Baca dış kaplaması, Salon duvarı antik tuğla kaplama,
Mutfak duvarları antik tuğla kaplama, Bina giriş ve cephe duvar kaplaması,
Oturma odası antik tuğla duvar kaplaması, Yatak odası antik tuğla duvar kaplama,
işyerlerinde duvar kaplama, Ofis duvar kaplama,
Otel girişleri ve odalara antik tuğla duvar kaplamaları, Mimarı proje antik tuğla duvar kaplama,
Bina dış cephe taş kaplaması, Bina subasman duvar kaplama,
Bahçe iç ve dış duvarı kaplama, Mağaza vitrin antik tuğla kaplama,
Tabela arkası antik tuğla kaplama, Villa duvarları antik tuğla kaplaması,
Süs havuzu kenar duvarların kaplanması,
Apartman girişi tuğla duvar kaplama ve buna benzer tüm iç ve dış mekanlarda kullanılabilecek doğal tuğla duvar kaplama ürünleridir.

Antik tuğla ürünlerimiz ve uygulama hizmetlerimiz  için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hemen Ara