HARMAN TUĞLA HAKKINDA

HARMAN TUĞLA HAKKINDA

Harman Tuğla Uygulama

HARMAN TUĞLA DUVAR KAPLAMASI;

Harman tuğla tuğla kaplaması yüzyıllardan beri gelen dekorasyon, restorasyon inşaat alanlarında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Son dönemlerde eskiye duyulan özlem neticesinde mekanlarına doğallık ve eskiye dönük dekorasyon modası nedeni ile çok tercih edilen doğal harman tuğla tuğla duvar kaplaması  ürünlerine talep artmıştır. Harman tuğla tuğla duvar kaplaması ürünleri doğal olması nedeniyle Harman tuğla modelleri havanın geçişine izin veren, nefes alan yapısı sayesinde ferah ortamlar sağlarken konu ısıya geldiğinde mükemmel bir izolasyon sunmaktadır.

 

Harman Tuğla Uygulama

Harman Tuğla Uygulama

 

Harman tuğla çeşitleri eski yöntemler ile üretilmektedir. Hazırlanan balçık tahta kalıplara aktarılır daha sonra büyük bir alanda yayma ve kuruma işleminden geçer. Harman tuğla çeşitleri kuruma işlemi bittikten sonra toplanır ve yakılır. Yakılan harman tuğla çeşitleri daha da sağlam bir yapı kazanır.

 

Harman Tuğla Uygulama

Harman Tuğla Uygulama

 

Harman tuğla çeşitleri üretici firmalardan temin edildikten sonra fabrikamıza gelir ve çeşitli ölçülerde kesilerek duvar kaplaması olarak müşteriler ile buluşturulur. İç ve dış mekan fark etmeksizin kullanılan harman tuğla modelleri yıllara meydan okuyarak mekanlarınızda yıllarca hiçbir deformasyon geçirmeden yapınızdaki yerini alır.

 

Buraya tıklayarak Bemertaş Harman Tuğla modellerini, Uygulamalar sayfamızda ise örnekleri inceleyebilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hemen Ara