Ebatlı Kayrak Taşı – Duvar ve Cephe Kaplaması

Ebatlı Kayrak Taşı – Duvar ve Cephe Kaplaması

bemertaş ebatlı kayrak taşı

Ebatlı Kayrak Taşı

Ebatlı kayrak taşı çağlardan beri yapı ve iç dekorasyonda benimsenmiştir. Ebatlı Kayrak Taşı veya Amorf kayrak taşı, yeni bir ev inşa eden veya tadilat yapan herkes için hala yaygın alternatiflerdir. Ebatlı kayrak taşı, bir odayı değiştirme ve tamamen size ait hale getirme konusunda doğal bir yeteneğe sahiptir. Ayrıca ebatlı kayrak taşı, evinizin dış ve iç mekanına klasik ve dünyevi bir dokunuş verir. Bu taşlar inşaatçılar arasında popülerdir çünkü çok az bakım gerektirirler ve özellikle fuayeler ve koridorlar dahil olmak üzere yüksek yaya trafiğinin olduğu yerlerde bozulmaya karşı dirençlidirler. Mimari bakış açısını göz önünde bulundurarak ebatlı kayrak taşı ayrıntılı olarak çalışacağız.

Ebatlı kayrak taşı rengi, mineral bileşimi ile belirlenir. Levhalar genellikle açık tonlardan koyu griye kadar değişir. Ebatlı kayrak taşı, dış döşeme, iç döşeme ve kaplama için yaygın olarak kullanılır. Ebatlı kayrak taşı zeminler genellikle dış cephelerde, bahçe duvarlarında, su basmanlarında ve aklınıza gelebilecek tüm zemin ve duvarlarda döşenir.

Ebatlı kayrak taşı modelleri  dayanıklı, çok yönlü ve zariftir.   Ebatlı kayrak taşı doğal varyasyonu, ev sahiplerinin ve iç mimarların benzersiz, türünün tek örneği ortamlar yaratmasına olanak tanır. Ebatlı kayrak taşı dayanıklıdır, gözeneksizdir ve çok az bakım gerektirir.Yapraklanma özelliğinden dolayı ebatlı kayrak taşı kesildiğinde diğer doğal ve yapay taşlara göre belirgin bir şıklık oluşturduğu için duvar ve kolon başlıkları için popüler bir seçimdir. Ebatlı kayrak taşı  döşenirken harç üzerine serilir ve kenarları derzlenir. Ebatlı kayrak taşı, yüzeyin pürüzsüzlüğünü artırmak veya azaltmak, leke direncini artırmak, uzun  ömürlülüğü ve çekiciliği artırmak ve renk solmasını azaltmak için sıklıkla kimyasal dolgu macunları ile işlenir. Ebatlı kayrak taşı  ölçülü üretildiğinden, döşemesi kolay kaplama malzemeleridir.

 

Trend Olan En İyi Ebatlı Kayrak Taşı Tasarımının Gizli Zirvesi

Kayrak taşları, çağlar boyunca trend olmuştur. Kayrak taşından çeşitli eski anıtlar yapılmıştır. Bugüne kadar güzelliğinin ve dayanıklı doğasının kanıtını veriyorlar. Öyleyse, kayrak taşının aşağıda verilen tasarım fikirlerinden ilham alın. Ebatlı kayrak taşı ile  Kaplanmış Büyüleyici Cephe Ebatlı kayrak taşı, altın pası, kahverengi ve grilerden oluşan dinamik bir renk yelpazesini betimleyen eskitme bir duvar ve cephe kaplamasıdır. Büyüleyici ve çarpıcı iç ve dış yüzeyler yaratır. Sağlam renklendirme, tükenmez tasarım fikirlerine yer açar. Dış mekanlarınıza zarafetle verebileceğiniz o eski rustik dokunuşu hatırlatan bu ilham verici tasarım fikrine bir göz atın. Girişinize fantastik ve göz alıcı bir görünüm verir.Gümüş inci, doğal kaplama ve yontulmuş kenarlara sahip bir ebatlı kayrak taşı, siyahtan griye kadar koyu renk çeşitlerinden oluşur. Bu canlı ebatlı kayrak taşı, iç ve dış mekanlarda gösterişli bir çekicilik sağlamak için diğer renklerle iyi uyum sağlar.Mineral ve kaya parçaları tortu parçacıklarını oluşturur.

Ebatlı kayrak taşı  iç mekanlarda duvarlarında gönül rahatlığıyla kullanılır.   Ebatlı kayrak taşı, özellikle havuz kenarları için, ısıyı kontrol etme konusundaki doğal kapasitesi nedeniyle harika bir kaldırım malzemesidir. Yerleşik bir kaymaz özelliğe sahiptir, yazın ayakları serin tutar ve kışın ısıyı serbest bırakır. Yürüyüş yolları, istinat duvarları, teraslar, sundurmalar, dış mekan yangınları ve fırınlar inşa etmek için kullanılabilir.Pas lekeleri ve renk geçişleri ebatlı kayrak taşının genel özelliğidir. Oldukça tutarlı renkleri olan ebatlı kayrak taşı , çağdaş ve modern tasarımlar yaratan çok çeşitli renk şemalarına karışabilir.

Her parça benzersiz ve farklıdır ve desenler karakter katar ve her yüzeyin görünümünü geliştirir. Ebatlı kayrak taşı veya amorf kayrak arasında seçim yapmak zor olabilir, ancak her ikisi de birinci sınıf taş kaplama çeşitleridir.Fakat ebatlı kayrak taşı pek çok şey üretmek için modern tasarıma sahiptir.

bemertaş ebatlı kayrak taşı

bemertaş ebatlı kayrak taşı

 

Ebatlı kayrak taşı fabrikamıza gelen amorf kayrak taşlarının inceltilip özel makinalarda 5,7,10,15,20cm enlerinde kesilip boylarının standart olmaması sebebinden dolayı ebatlı kayrak taşı adının almaktadır.Ebatlarında kesilen  kayrak taşları sonrasında özel makineler ile inceltme işlemine girmektedir. İncelikleri genel olarak 1.2-2.5cm aralığında olan ebatlı kayrak taşları alçıpan, betopan gibi arka zemini hafif olan yerlerede uygulama kolaylığı sağlar.

Ebatlı kayrak taşı üretim ölçülerimiz:

5xBoy serbest Ebatlı kayrak taşı

7xBoy serbest Ebatlı kayrak taşı

10xBoy serbest Ebatlı kayrak taşı

15xBoy serbest Ebatlı kayrak taşı

20xBoy serbest Ebatlı kayrak taşı

Tüm detaylar için bizlere ulaşabilir, ürünleri görmek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hemen Ara