Kültür Taşı Dış Cephe

Kültür Taşı Dış Cephe

kültür taşı cephe bemertaş

Kültür taşı dış cephe alanında Doğal taşın cazibesinin bir kısmı, iki parçanın aynı görünmeyecek olmasıdır. Kültür taşı dış cephe  parçalar değişiklik gösterse de, taşı şekillendirmek için kullanılan kalıplara bağlı olarak bazıları tasarımda bazı benzerlikler paylaşabilir. Üreticiye bağlı olarak, kültür taşı’nın farklı renk ve stil seçeneklerinin daha geniş bir mevcudiyeti olabilir. Maliyet açısında Kültür taşı dış cephe, gerçek taştan daha ucuz olma eğilimindedir, ancak iyi tasarlanmış parçalar gerçek taş kaplama kadar maliyetli olabilir. Kurulumun duvar masrafları yaklaşık olarak aynı olacaktır.uzun ömürlü ve sağlam yapısı renk solmayacağından ve malzemenin zarar görmesi zor olduğundan, doğal taş esasen yaşam için garantili kalitedir. Kültür taşı dış cephe, kalite ürün ve ham madde kullanımında hiç bir deformasyon geçirmeden uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

canyon night bemertaş kültür taşı

canyon night bemertaş kültür taşı

?Bir proje için kültür taşı dış cephe  kullanmayı düşünürken maliyet önemli bir faktördür. Daha düşük toplam maliyeti nedeniyle, daha büyük projeler için çok daha ucuz bir seçimdir. Duvar işçiliği maliyetleri doğal taşa göre aşağı yukarı aynı olsa da kültür taşının daha hafif olması taşınmasını ve yüzeylere uygulanmasını kolaylaştırır.

castle brown kültür taşı

castle brown kültür taşı

 

Kültür taşı dış cephe kaplama alanları,bina cepheleri,villa cepheleri,otopark girişleri,bahçe duvarları,istinat duvarları başta olmak üzere iç ve dış mekan kullanımına uygun malzemelerdir.

 

Kültür taşı modellerimiz için lütfen buraya tıklayınız.

 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hemen Ara