Kültür Tuğlası

Kültür Tuğlası

bemertaş kültür tuğlası

Kültür tuğlası Duvarlarının Faydaları , bir alandaki ışık ve alan üzerinde daha fazla kontrol sağlayabilir, bu da bir odaya düz alçıpan ile kopyalanamayacak bir karakter katar. Kültür tuğlası uygulanan duvarlar  ve vurgular ayrıca mutfaklar, yemek odaları, oturma odaları, atölyeler, oyun odaları ve daha fazlası gibi belirli odalar için daha fazla “tema” sağlayarak yaratıcı olmanızı sağlar. Son olarak, kültür tuğlası dayanıklıdır ve altındaki duvarı korurken uzun yıllar dayanabilir.

 

Kültür tuğlası ve aksanların daha birçok faydası vardır, en bariz olanı: onlara bakmak oldukça havalı! Eviniz ve arkadaşlarınız, alanınıza yaptığınız güzel eklemelerden asla sıkılmayacak.Kültür tuğlası duvarlar için bir dizi malzeme seçeneği var. İster kendin yap tarzı bir proje için gerçek bir şey ister sahte bir panel seçeneği için gidiyor olun, kültür tuğla uygulaması yapılmış  duvarlar ve vurgular için malzemelerde en popüler seçeneklerden bazıları burada.İster endüstriyel şıklığı, ister tarihi ve klasiği seçin, kültür tuğlası vurgu duvarı olarak denenmiş ve doğrudur. Kültür tuğlası’nın benzersiz dokusu, birçok farklı oda ve uygulamada kullanım için çeşitli renk ve hislerde olabilir. Kültür tuğlası yatay katmanları, bir duvar boyunca çeşitli ilgi çekici noktalara göz çizgileri çizerek bir alana akış ve enerji hissi katar.Tuğla dokulu duvarlar, metrekare başına ortalama (güncel fiyat sorunuz).Yukarıdaki örneklerden herhangi biri ilginç geldi mi? Daha pek çok şey var — bir sonraki projenizi nereye götüreceğiniz konusunda daha fazla ilham ve fikir edinmek için kültür tuğlası modelleri tamamına göz atın!Tuğla kaplama,Tuğla  tasarımı ve dokusuyla çok fazla çekicilik getiren harika bir malzemedir. Ayrıca duvarda özel kurulum gerektirdiğinden, üzerinde çalışılması zor bir malzemedir.Bir sonraki tasarım projeniz veya tadilatınız için tuğla kullanmak isterseniz, tuğla duvar kaplama, bu klasik görünümü elde etmek için daha basit ve çok yönlü bir yol sunabilir, ancak dikkate almanız gereken kendi sınırlamaları da vardır. Bir “kaplama”, bir maddenin ince veya tek bir katmanını tanımlar. Duvar kaplamasına atıfta bulunduğumuzda, yapısal desteğin üzerine yerleştirilmiş tek bir duvar katmanını (veya türünü) – bu durumda tuğla – tanımlıyoruz.Tuğla cephe olarak da adlandırılan bu katman kozmetiktir. Kaplama, beton, çelik veya ahşaptan yapılabilen gerçek yapısal destek duvarına oturur. İnşaatta, diğer inşaat malzemelerine göre daha ucuz, daha hafif ve kullanımı daha kolay olduğu için kültür tuğlası en yaygın olanıdır.Son 100 yılda inşa edilen “tuğla” evlerin çoğu, inşa edilmesi daha kolay olduğundan, genel olarak daha ucuz olduğundan ve farklı tasarım olanakları sağladığından yığöa tuğla yerine kültür tuğlası kaplanmaktadır.Tuğla duvar kaplama, daha az tuğla malzemesi gerektirdiğinden, masif duvar yapısından daha ucuz bir yapıdır.Tuğla etkili bir yalıtkan olmadığından, kaplama kullanımı, kaplama duvar ile destekleyici yapı arasına daha iyi yalıtım malzemelerinin eklenmesine izin verir.Destekleyici yapı görevi görmediği ve masif duvardan daha hafif olduğu için kaplama, diğer malzemelere göre cephe olarak kullanıldığında daha fazla tasarım seçeneği sağlayabilir.Tuğla kaplama temel görevi göremediği için tek başına yapısal olarak sağlam değildir.

Doğru inşa edilmezse, tuğla kaplama zamanla evin kendisinden uzaklaşacaktır.Duvar kaplaması su ve buz toplamaya eğilimlidir, bu nedenle suyun kaplama ile yapı temeli arasındaki boşluktan çıkmasına izin vermek için uygun yanıp sönen ve akan cihazlara ihtiyaç duyar.Kültür  tuğlası duvardan daha az iş gerektirmesine rağmen, tuğla kaplamanın düzgün montajı için hala yetenekli duvarcılık gereklidir.Tuğla duvar kaplamanın montajı daha kolay olsa ve masif tuğlaya göre bir miktar maliyet tasarrufu sağlasa da, klasik bir tuğla stili elde etmenin tek yolu bu değildir. Suni tuğla duvar panelleri hafiftir ve montajı kolaydır, bu da onları tuğlanın zamansızlığını evinize eklemenin daha hızlı ve basit bir yoludur.Kültür tuğlası inanılmaz derecede gerçekçidir ve iç ve dış mekan uygulamaları için mükemmeldir. Dayanıklıdır, uzun ömürlüdür ve dış etkenlere dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Çok çeşitli gerçekçi, özel tasarımlarda mevcut oldukları için renkleri veya stilleri aramanıza gerek yok. Tüm kültür tuğlası  modellerimiz, fiyatlarımız ve renklerimiz ürün sayfamızda mevcuttur. Kültür tuğlası hakkında herhangi bir ürün veya uygulama sorunuz varsa bizimle iletişime geçin. Her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hemen Ara