KÜLTÜR TUĞLA HAKKINDA

KÜLTÜR TUĞLA HAKKINDA

Kültür Tuğlası

Kültür tuğlası nedir?

Kültür tuğla tuğla kaplama modelleri son dönemlerde dekorasyon alanında en çok tercih edilen ürünler arasında zirveyi zorlamaktadır. Uygun fiyatı, uygulama kolaylığı ve birçok renk ve model seçeneği bulunan kültür tuğla modelleri mekanlarında tuğla kaplama tercih edilen müşteriler tarafından çokça tercih edilmektedir.

Kültür tuğla çeşitleri içerisinde kum, çimento, mermer tozu, pomza, kimyasal boyalar ve çeşitli bileşenler ile harman edilerek gerçek antik tuğla modellerinden alınan silikon kalıplarda dökülen sonrasında sökülen özel makinelerde kurutma işlemi gerçekleştirilen Kültür tuğla çeşitleri doğal tuğla kalıplarından üretildiği için görüntüsü size doğal tuğla modellerini aratmaz. Kültür tuğla modelleri tercih edilirken bilinmesi gereken unsurlar kullanılan boya kalitesi ve ürün iç harcının boyalı olup olmadığıdır. Ayrıca kültür tuğlasının kalıbı da çok eskimemiş ve doğal tuğla modellerinden olmalıdır. Doğal taş sektöründe olduğu gibi Kültür taşı modellerinde de çeşitli firmalar üretim gerçekleştirmektedir. Bu nedenle fiyat değerlendirilmesi yaparken bunları göz önünde bulundurunuz. İleride yaşanacak boya dökülmesi gibi sorunlar yaşanmaması adına kaliteli ürünler tercih etmeniz sizin menfaatinize olacaktır.

 

Kültür Tuğlası

Kültür Tuğlası

 

Kültür Tuğlası Tuğla kaplama kullanım alanları:

Kültür tuğlası çeşitleri Tv ünitesi arkası, Şömine üzeri ve kenar tuğla kaplaması,

Baca dış tuğla kaplama, Salon duvarı tuğla kaplama,

Mutfak duvarları kültür tuğlası tuğla kaplama, Bina giriş ve cephe tuğla kaplaması,

Oturma odası kültür tuğla duvar kaplaması, Yatak odası tuğla kaplama,

İş yerlerinde tuğla kaplama, Ofis tuğla kaplama,

Otel girişleri ve odalara kültür tuğla duvar kaplamaları, Mimarı proje kültür tuğla duvar kaplaması, Bina dış cephe kültür tuğla  tuğla kaplaması, Bina subasmanı kültür tuğla  duvar kaplama,

Bahçe iç ve dış duvarı kültür tuğla kaplama, Mağaza vitrin doğal kültür tuğla tuğla kaplama, Tabela arkası kültür tuğla kaplama, Villa duvarları kültür tuğla duvar kaplaması, Süs havuzu kenar duvarların kaplanması olarak kültür tuğla çeşitleri için başlıca kullanım alanlarıdır.

 

Kültür Tuğlası

Kültür Tuğlası

 

Buraya tıklayarak Bemertaş Kültür Tuğlası modellerini, Uygulamalar sayfamızda ise örnekleri inceleyebilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hemen Ara