KÜLTÜR TAŞI HAKKINDA

KÜLTÜR TAŞI HAKKINDA

kültür taşı canyon brown

Kültür taşı nedir?

Kültür taşı taş kaplama modelleri son dönemlerde dekorasyon alanında en çok tercih edilen ürünler arasında zirveyi zorlamaktadır. Uygun fiyatı, uygulama kolaylığı ve bir çok renk ve model seçeneği bulunan kültür taş modelleri mekanlarında taş kaplama tercih edilen müşteriler tarafından çokça tercih edilmektedir.

Kültür taşı çeşitleri içerisinde kum, çimento, mermer tozu, pomza, kimyasal boyalar ve çeşitli bileşenler ile harman edilerek gerçek doğal taş modellerinden alınan silikon kalıplarda dökülen sonrasında sökülen özel makinelerde kurutma işlemi gerçekleştirilen Kültür taşı modelleri tercih edilirken bilinmesi gereken unsurlar kullanılan boya kalitesi ve ürün iç harcının boyalı olup olmadığıdır. Ayrıca kültür taşı çeşitlerinin kalıbı da çok eskimemiş ve doğal taş modellerinden olmalıdır. Doğal taş sektöründe olduğu gibi Kültür taşı modellerinde de çeşitli firmalar üretim gerçekleştirmektedir. Bu nedenle fiyat değerlendirilmesi yaparken bunları göz önünde bulundurunuz. İleride yaşanacak boya dökülmesi gibi sorunlar yaşanmaması adına kaliteli ürünler tercih etmeniz sizin menfaatinize olacaktır.

 

 

KÜLTÜR TAŞI KULLANIM ALANLARI:

Kültür taşı çeşitleri Tv ünitesi arkası, Şömine üzeri ve kenar taş kaplama,

Baca dış kültür taşı taş kaplaması, Salon duvarı taş kaplama,

Mutfak duvarları kültür taşı kaplama, Bina giriş ve cephe duvar kaplaması,

Oturma odası kültür taşı taş duvar kaplaması, Yatak odası taş duvar kaplama,

İş yerlerinde taş duvar kaplama, Ofis kültür taşı duvar kaplama,

Otel girişleri ve odalara kültür taşı duvar kaplamaları, Mimarı proje kültür taş duvar kaplama, Bina dış cephe taş kaplama, Bina subasmanı kültür taşı duvar kaplama, Bahçe iç ve dış duvarı kültür taş kaplama, Mağaza vitrin doğal kültür taşı taş kaplama, Tabela arkası kültür taşı taş kaplama, Villa duvarları kültür taş kaplaması, Süs havuzu kenar duvarların kaplanması olarak kültür taşı çeşitleri için başlıca kullanım alanlarıdır.

 

Kültür Taşı

Kültür Taşı

Kültür Taşı

Kültür Taşı

 

Buraya tıklayarak Bemertaş Kültür Taşı modellerini, Uygulamalar sayfamızda ise örnekleri inceleyebilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hemen Ara