PATLATMA TAŞ HAKKINDA

PATLATMA TAŞ HAKKINDA

Patlatma Taş mermer çeşitleri veya traverten gruplarında üretilerek hazırlanmış  dekoratif duvar kaplaması olarak kullanılmaktadır.İç ve dış mekanlarda kullanılabilen Patlatma Taş çeşitleri doğal olması,bir çok renk ve modelde üretilmesi sebebiyle dünyada ve ülkemizde talep görmektedir.

Patlatma Taş çeşitleri fileli ve filesiz,mimari ve kentsel projelerde müşteri talepleri doğrultusunda farklı ebatlarda üretilmektedir.Fileli Patlatma Taş çeşitleri döşeme kolaylığı sağlarken büyük boy Patlatma Taş çeşitleri ortama antik bir hava vermektedir.

Her bütçeye uygun renk ve modeli bulunan Patlatma Taş çeşitlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur renk seleksiyon kalitesi,milimetrik kesim,fileli ürünler için yapıştırıcı ve file kalitesi,paketleme ve paletleme kalitesidir.

Patlatma taş ürünlerinde kesim hatalarından kaynaklı  gönye kaçıklığı taşların birbirine geçişini,biriri ile arasındaki uyumu engellemekte olup duvarlarınızda ve döşeme esnasında büyük sıkıntılar yaşatmaktadır.

Patlatma taş ürünlerimizin en çok kullanıldığı alanlar iç ve dış mekan olarak bina cephesi, villa cephesi,baca kaplama, duvar kaplama, bahçe duvarı, su basmanları gibi iç ve dış mekanlarda istenilen yerlerde duvar kaplaması olarak kullanılabilir.

Üretimi tamamen tarafımıza ait olan Patlatma Taş ürünlerimiz tamamen 1. Sınıf hammadde,file,yapıştırıcı kesim,gönye  ve seleksiyon kalitesine sahiptir. Firmamız tüm Patlatma taş ürünleri için tambur makinaları ile eskitme olarak veya normal Patlatma taş olarak üretim gerçekleştirmektedir. Ürünlerimizi görmek için mağazamızı ziyaret edebilir, telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

PATLATMA TAŞ BAŞLICA KULLANIM ALANLARI;

Patlatma taş çeşitleri Tv ünitesi arkası, Şömine üzeri ve kenar kaplaması,

Baca dış kaplaması, Salon duvarı taş kaplama,

Mutfak duvarları patlatma taş kaplama, Bina giriş ve cephe duvar kaplaması,

Oturma odası patlatma taş duvar kaplaması, Yatak odası duvar kaplama,

İş yerlerinde duvar kaplama, Ofis duvar kaplama,

Otel girişleri ve odalara patlatma taş duvar kaplamaları, Mimarı proje patlatma taş duvar kaplama, Bina dış cephe patlatma taş kaplaması, Bina subasmanı patlatma taş duvar kaplama,

Bahçe iç ve dış duvarı patlatma taş kaplama, Mağaza vitrin doğal patlatma taş kaplama,

Tabela arkası patlatma taş kaplama, Villa duvarları patlatma taş kaplaması,

Süs havuzu kenar duvarların kaplanması olarak patlatma taş çeşitleri için başlıca kullanım alanlarıdır.

 

"Patlatma Taş Uygulaması"

“Patlatma Taş Uygulaması”

 

Buraya tıklayarak Bemertaş Patlatma Taş modellerini, Uygulamalar sayfamızda ise örnekleri inceleyebilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hemen Ara